აირჩიეთ ანგელოზი და ნახეთ, რა გელოდებათ - სახალისო ტესტი
თითოეულ ჩვენგანს ცხოვრებაში ერთხელ მაინც სურს მომავალ დღეში დარწმუნებული იყოს. მომავალი რომ გაიგოთ, წინასწარმეტყველების სხვადასხვა მეთოდი არსებობს.
ფსიქოლოგებიც კი მკითხაობის სხვადასხვა მეთოდებს იყენებენ, რადგან მეცნიერულად დამტკიცებულია, რომ ჩვენი ფიქრებით მომავალ ცხოვრებას განვსაზღვრავთ.
გთავაზობთ მარტივ და საინტერესო ტესტს, რომელიც ბედის უახლოეს სიურპრიზებზე გიამბობთ.
1.ეს ანგელოზი სიყვარულის მფარველია. თუ თქვენ ეს აირჩიეთ, იცოდეთ, რომ ძალიან მალე სასიამოვნო სასიყვარულო განცდები გელოდებათ. ეს შეიძლება იყოს ახალი ნაცნობობა, ან საყვარელი ადამიანისგან რომანტიკული სიურპრიზი.
2.შთაგონების ანგელოზი გეუბნებათ, რომ დროა საკუთარი ძალების ირწმუნოთ და გააკეთოთ ის, რაც დიდი ხანია ჩაფიქრებული გაქვთ. თქვენ ყველაფერი გამოგივათ.
3.ჰარმონიის ანგელოზი თქვენს ცხოვრებაში სიმშვიდეს მოიტანს. პრობლემების გამო ნერვიულობა არ ღირს - ყველაფერი თქვენთვის სასიამოვნო კუთხით მოგვარდება.
4.დარწმუნებული იყავით, რომ ბედნიერების ანგელოზი ბევრ დადებით ემოციას მოგიტანთ. უახლოეს დღეებში შესანიშნავი მოვლენის მონაწილე გახდებით, რომელიც ბევრ სიამოვნებას და კმაყოფილებას მოგიტანთ.